Wczytuję dane...
Model: 423
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: TM

Rękawice taktyczne TM04 TAN

Najwyższej jakość rękawice taktyczne. Dbałość o każdy szczegół wykonania sprawia, że są one przygotowane do precyzyjnych operacji, nawet z użyciem małych śliskich przedmiotów. Dzięki użyciu specjalistycznych materiałów, korzystanie z rękawic jest bardzo wygodne a mimo to zapewnia najwyższą ochronę oraz elastyczność. Zewnętrzna warstwa wykonana jest ze spandexuoraz neoprenu – materiałów charakteryzujących się wysoką elastycznością przy jednoczesnej odporności na trwałe rozciąganie.

Na wewnętrznej stronie dłoni znajdziemy syntetyczną skórę wysokiej jakości w specjalnym wzorze przypominającym siatkę. Taka budowa zwiększa znacznie pewność chwytu – ślizganie się rękawic zredukowano do minimum. Jest też bardzo odporna na przecieranie, mimo zastosowania pojedynczej warstwy materiału.

Szczególnym rozwiązaniem gwarantującym najszy komfort jestpanel znajdujący się po zewnętrznej stronie kciuka. Wykonany jest on z materiału bardzo dobrze chłonącego wilgoć i świetnie służy do przecierania potu z czoła, bądź też przecierania zaparowanych gogli. Wszystkie materiały zostały dobrane tak, by zapewnić maksymalną dokładność wykonywanych w rękawicach prac, a także wysoki komfort termiczny i dobre odprowadzanie wilgoci

Kolejnym elemntem gwarantujacym pewność chwytu jest umieszczenie specjalnego materiału na wewnętrznej stronie kciuka oraz wewnętrznej stronie palca wskazującego.

Rękawice TM Tactical posiadają wysokiej jakości zapięcie na rzep, zapewniające dobre ułożenie na dłoni. Dzięki wykonaniu go z gumu jest elastyczne i dopasowuje się do rozmiaru ręki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...