Wczytuję dane...
Model: 614
Waga produktu: 2.0 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni

Borsuk
plecak szturmowy „Borsuk”. Plecak o całkowitej objętości 25 litrów doskonale nadaje się do szybkich operacji szturmowych, zapewniając wygodny dostęp do zawartości.
„Badger” ma główną komorę i kieszeń na całej długości, zamkniętą mocnym dwustronnym zamkiem poliamidowym, chronionym podwójną warstwą tkaniny. Wewnątrz głównej komory znajduje się duża kieszeń  zamkniętą dwoma zamkami na rzepy do transportu folderów, map, laptopów i innych płaskich ładunków. Może również pomieścić hydrator o pojemności do trzech litrów, wąż hydratora wyprowadza się poprzez specjalny otwór zamkniety klapką na zewnątrz plecaka przy rączce głownej.
W głównej komorze, po wewnętrznej stronie fasady, w górnej części znajduje się mała płaska kieszeń z siatki z zamkiem błyskawicznym. Jest wygodna do przechowywania dokumentów i niewielkich przedmiotów.
W dolnej części głównej komory znajdują się dwa przelotowe otwory do odprowadzenia wody.
W dolnej części kieszeni  znajduje się wszyta torba toaletowa z trzema małymi kieszeniami na drobne przedmioty, przybory do pisania i oddzielna kieszeń na małą stację radiową lub urządzenie nawigacyjne.
Na spodzie kieszeni znajduje się przelotka do przepływu wody.
Z przodu plecaka znajduje się składana platforma zewnętrzna molle.
Przeznaczona jest do zabezpieczania i przewożenia ładunków ponadgabarytowych (broni, zbroi itp.) Na platformie znajdują się zawiesia pionowe, pod nią  klamry z podwójnym kliknięciem na taśmach, za pomocą którech ładunek ponadgabarytowy jest mocowany.
Po prawej i lewej stronie plecaka znajdują się głębokie, otwarte kieszenie na rozmieszczenie długich przedmiotów, dodatkowo mocowane za pomocą bocznych opasek. Boczne kieszenie są wyposażone w oczka w dolnej części.
Tył plecaka jest wyposażony w poduszki z kratką wentylacyjną.
Pod centralną poduszką znajduje się kieszeń na odpinany pas głowny.
Pasy są wzmocnione trwałymi zawiesiami, które są wyposażone w samoczynnie resetowane stalowe sprzączki. Zapięcie zapinane na klamrę.
Na zewnętrznej stronie pasów naramiennych znajdują się stalowe półpierścienie do mocowania małego sprzętu i dodatkowe wszyte elementy z taśmy do mocowania węża systemu hydratacyjnego.
Tkanina -Oxford PVC 600
Polecamy