loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
REPLIKA KARABINKA SA-G01 - Half-Tan
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:996,30 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
 • SPECNA ARMS
 • Producent: SPECNA ARMS
 • Model: 319
 • Waga produktu: 3.6 kg
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Replika karabinka SA-G01 - Half-Tan

    Długość: 800-880 mm
    Waga: 3600 g
    Kolor: Half-Tan
    Wykonanie: stop cynku i aluminium, stal, tworzywo
    Prędkość wylotowa: ~410 / ~310 FPS
    System szybkiej wymiany sprężyny Enter&Convert™

Replika karabinka SA-G01 marki Specna Arms wykonana została w przeważającej części z jednolitego stopu cynku i aluminium, z zastosowaniem elementów stalowych w najbardziej newralgicznych punktach repliki (stalowe są wiec wszystkie śruby, piny oraz magazynek i przesłona wyrzutnika łusek). Regulowaną kolbę, w której mieści się akumulator, chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy wytworzono z polimerowego tworzywa sztucznego. Korpus repliki, granatnik oraz chwyt transportowy poddane zostały procesowi anodyzacji, co gwarantuje wysoki stopień ochrony repliki przed korozją. Samo malowanie repliki wykonane zostało procesem proszkowania, po uprzednim poddaniu powierzchni piaskowaniu. Zapewnia to znacznie wyższą niż zazwyczaj odporność naniesionej farby na ścieranie. Na korpusie naniesione zostały oznaczenia USMC.

Replika została bardzo dobrze spasowana - w sposób jaki można było dotąd zaobserwować niemal wyłącznie u producentów klasy G&P czy Classic Army - i doskonale wyważona. Zapewnia to idealną wręcz manewrowość repliki, zaś jej ciężar jest do tego po umieszczeniu repliki przy ramieniu niemalże nieodczuwalny. 

W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, tzw. Enter & Convert™. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - po wyjęciu gearboxa z korpusu repliki, sam proces wymiany sprężyny trwa dosłownie kilka sekund.

Zalety systemu Enter & Convert™ trudne są do przecenienia. W świetle panującej w całej Europie tendencji do stosowania prawnych ograniczeń prędkości wylotowej repliki oraz ustaleń istniejących wewnątrz samych środowisk, system ten gwarantuje użytkownikowi znaczne możliwości i wiele swobody. System Enter & Convert™ pozwala minimalnym nakładem czasu wymienić sprężynę główną, a co za tym idzie, dostosować prędkość wylotową repliki do obszaru rozgrywki tak, by zagwarantować idealny kompromis pomiędzy efektywnością prowadzenia ognia i bezpieczeństwem własnym i innych graczy.

Replika została w pełni przystosowana do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~410 FPS gwarantowanej przez zamontowaną fabrycznie sprężynie główną, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.

Wzmocniony na wysokości głowicy cylindra gearbox skrywa stalową prowadnicę sprężyny będącą elementem systemu Enter & Convert™ oraz osadzone na 8-milimetrowych łożyskach kulkowych i podkładkach stalowe zębatki. Układ zabezpieczony jest przy pomocy czterech zapadek przeciwpowrotnych. Lekki, wykonany z poliwęglanowego tworzywa sztucznego tłok zaopatrzony został w stalowy ząb celem zwiększenia jego wytrzymałości. Zastosowano tu również cylinder typu 2 oraz stalowy przerywacz, jak również metalową komorę hop-up.

Replika wyposażona została w grzbietową szynę RIS 22 mm, znajdującą się pod chwytem transportowym oraz regulowaną kolbę. Dzięki rozsuwanej kolbie, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Standardowy tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.

Dla zwiększenia realizmu rozgrywki, replika wyposażona została również w działający zwalniacz zamka. Zamotnowany jest również granatnik 40mm na granaty gazowe.

W zestawie z repliką znajduje się również stalowy magazynek typu hi-cap, mieszczący 300 kulek.  Repliki Specna Arms są kompatybilne z wieloma magazynkami dostępnymi na rynku, m.in takich producentów jak:
 - BOYI,
 - Airsoft Systems,
 - SRC,
 - King Arms,
 - MAG,
 - STAR,
 - ACM.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek 
- mechaniczne przyrządy celownicze
- dodatkowa sprężyna główna
- akumulator
- ładowarka
- granatnik 40mm

Nazwa:
Replika karabinka SA-G01
Producent:
Specna Arms
Gwarancja:
12 miesięcy
Prędkość wylotowa [FPS]:
~410 / ~310
Napęd / zasilanie:
Napęd elektryczny
Wersja gearboxa:
Gearbox v2 modyfikowany
Tryb ognia:
Ogień pojedynczy, ciągły
Długość repliki [mm]:
800-880
Długość lufy wewnętrznej [mm]:
350
Waga [g]:
3600
Pojemność akumulatora [mAh]:
1100
Rodzaj magazynka:
Magazynek typu Hi-Cap
Pojemność magazynka [szt.]:
300
Hop-Up:
Jest, regulowany
Blow Back:
Brak
Wykonanie:
ZnAl + stal + tworzywo sztuczne
Akumulator w zestawie:
Ni-MH
Napięcie akumulatora [V]:
9,6


Polecamy