loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
REPLIKA KARABINKA Specna Arms SA-A04
  •  
  • poprzedni
Cena:930,00 PLN*
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
1 szt.
 • SPECNA ARMS
 • Producent: SPECNA ARMS
 • Model: 315
 • Waga produktu: 2.58 kg
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Replika karabinka Specna Arms SA-A04

    Długość: 700 - 785 mm
    Waga: 2580 g
    Kolor: czarny
    Wykonanie: stop cynku i aluminium, stal, tworzywo
    Prędkość wylotowa: ~410 / ~310 FPS
    System szybkiej wymiany sprężyny Enter & Convert™
    Producent: Specna Arms

Replika karabinka SA-A04 marki Specna Arms wykonana została w przeważającej części z jednolitego stopu cynku i aluminium, z zastosowaniem elementów stalowych w najbardziej newralgicznych punktach repliki (stalowe są wiec wszystkie śruby, piny oraz uchwyt zawieszenia taktycznego). Mieszczącą akumulator kolbę typu SF jak i chwyt pistoletowy wytworzono z polimerowego tworzywa sztucznego. Korpus repliki oraz zespół szyn RIS poddane zostały procesowi anodyzacji, co gwarantuje wysoki stopień ochrony repliki przed korozją. Samo malowanie repliki wykonane zostało procesem proszkowania, po uprzednim poddaniu powierzchni piaskowaniu. Taka metoda nakładania farby znana jest m.in. z replik G&P i zapewnia znacznie wyższą niż zazwyczaj odporność naniesionej farby na ścieranie. Na korpusie naniesione zostały oznaczenia USMC.

Replika została bardzo dobrze spasowana - w sposób jaki można było dotąd zaobserwować niemal wyłącznie u producentów klasy G&P czy Classic Army - i doskonale wyważona. Zapewnia to idealną wręcz manewrowość repliki, zaś jej ciężar jest do tego po umieszczeniu repliki przy ramieniu niemalże nieodczuwalny. 

W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, tzw. Enter & Convert™. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - po wyjęciu gearboxa z korpusu repliki, sam proces wymiany sprężyny trwa dosłownie kilka sekund.

Zalety systemu Enter & Convert™ trudne są do przecenienia. W świetle panującej w całej Europie tendencji do stosowania prawnych ograniczeń prędkości wylotowej repliki oraz ustaleń istniejących wewnątrz samych środowisk, system ten gwarantuje użytkownikowi znaczne możliwości i wiele swobody. System Enter & Convert™ pozwala minimalnym nakładem czasu wymienić sprężynę główną, a co za tym idzie, dostosować prędkość wylotową repliki do obszaru rozgrywki tak, by zagwarantować idealny kompromis pomiędzy efektywnością prowadzenia ognia i bezpieczeństwem własnym i innych graczy.

Replika została w pełni przystosowana do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~410 FPS gwarantowanej przez zamontowaną fabrycznie sprężynie główną, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.

Nazwa:
Specna Arms SA-A04
Producent:
Specna Arms
Gwarancja:
12 miesięcy
Prędkość wylotowa [FPS]:
~410 / ~310
Napęd / zasilanie:
Napęd elektryczny
Wersja gearboxa:
Gearbox v2 modyfikowany
Tryb ognia:
Ogień pojedynczy, ciągły
Wykonanie:
Metal + tworzywo sztuczne + stal
Długość repliki [mm]:
700 - 785
Długość lufy wewnętrznej [mm]:
290
Waga [g]:
2580
Pojemność akumulatora [mAh]:
1100
Akumulator w zestawie:
Ni-MH
Rodzaj magazynka:
Magazynek typu Hi-Cap
Pojemność magazynka [szt.]:
300
Hop-Up:
Jest, regulowany
Blow Back:
Brak
Napięcie akumulatora [V]:
9,6

Polecamy